Znajdź przyczepę
najlepszą dla Ciebie

REKOMENDACJE

jak oceniają wizytę u nas nasi klienci.

Jak najbardziej polecamy zakup przyczepy u Pana Jacka. Od października zmagaliśmy się z problemem dotyczącym przedsionka. Zgłosiliśmy się do Pana Jacka i Pani Julii. Jak zwykle otrzymaliśmy oczekiwaną pomoc. Wspólnie udało nam się rozwiązać przedsionkowy problem. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i szczerze polecam zakupy w tej firmie. My na pewno wrócimy gdy zdecydujemy się na wymianę przyczepy.

Dawid

Wlkp

Witam serdecznie. Pewnego sobotniego popołudnia wybraliśmy się rodzinnie aby poszukać przyczepy kempingowej ponieważ naszą poprzednią sprzedaliśmy. Trafiliśmy do firmy Pana Jacka w Wiórku. Na miejscu zostaliśmy bardzo miło przywitani przez właściciela oraz Panią Julię. Bez zbędnej zwłoki przystąpiliśmy do oględzin znajdujących się na placu przyczep oczywiście w towarzystwie Pana Jacka i Pani Julii. Bardzo szybko i sprawnie reagowali na nasze oczekiwania co do tego jakiej przyczepy szukamy i w jakich konfiguracjach. Po niespełna trzech godzinach naszych rodzinnych dywagacji, udało się wybrać przyczepę. W tym czasie p. Jacek i p. Julia wykazywali się niezwykłą cierpliwością i pomocą w wyborze najlepszego egzemplarza spełniającego nasze wymagania. Doradzali i odpowiadali o oglądanych przez nas kolejnych przyczepach. Co było miłe to, to że nie naciskali na nasz wybór. Następnie ekipa pracowników p. Jacka podłączyła przyczepę w celu sprawdzenia wszystkich urządzeń i dokonała instruktażu ich działania. Również zajęli się dopasowaniem i wstępnym montażem przedsionka do przyczepy. Po zakończeniu tych czynności dobiliśmy targu. Z uwagi na fakt, że nie miałem możliwości zabrania przyczepy p. Jacek zobowiązał się, że dostarczy nasz "drugi letni domek" pod wskazany adres. Muszę dodać, że do czasu wizyty w tym miejscu oglądaliśmy wiele przyczep i niestety ich opisy z ogłoszeń i zdjęć znacznie różniły się od tych z rzeczywistości a sprzedawcy nie zawsze mówili wszystko o stanie swojego produktu. U Pana Jacka i Pani Julii spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem. Czy polecam tą firmę?... Zdecydowanie Tak!!! Możecie na Nich liczyć. Ania, Dawid, Julka, Antosia.

Dawid

Wlkp

Zaufaliśmy pozytywnym opiniom o firmie Wiórek, no i nie zawiedliśmy się Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu przyczepy kempingowej. Plany zakupowe były od zeszłego roku, ale decyzja została podjęta w ciągu jednego dnia. Przemiła pani Julia wypytała nas o priorytety i na tej podstawie pokazała nam kilka przyczep. W ciągu godziny wybraliśmy przyczepę czystą i zadbana LMC. Ekipa od razu przystąpiła do demonstracji działania mediów, Byliśmy pod wrażeniem fachowości i uprzejmości załogi, przemili ludzie łącznie z szefem, z którym zamieniliśmy kilka zdań. Zrozumiałem, że dla tego mężczyzny to nie tylko biznes ,ale przede wszystkim pasja. Polecam wszystkim tą firmę bo oszczędza się czas na zbędne jeżdżenie-warto zaufać opiniom klientów ,którzy tu kupili przyczepę

Witold Świerczyński

Wałbrzych

Zakupiliśmy piękną i zadbaną przyczepę. Mimo iż przyjechaliśmy kilka minut przed zamknięciem zostaliśmy bardzo mile przyjęci. Obsługa idealna- szef Jacek sam dopilnował, aby wszystko było dokładnie sprawdzone, poświęcił dużo czasu odpowiadając na każde pytania. Fachowa wiedza, cierpliwość i nie narzucanie się klientowi sprawiły, że zakup stał się czystą przyjemnością. Pani Julia pomogła ogarnąć naszą gromadkę, ponieważ nastała burza i dzieciaczki były bardzo przestraszone. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z tak "domową " atmosferą podczas zakupów. Polecamy serdecznie- wszystkie przyczepy -co jedna to ładniejsza. Polecamy z całego serca!

Marta i Radek

Inowrocław

Jak kupować przyczepę kempingową to tylko u Pana Jacka we Wiórkach . Bez sciemy i pełen profesjonalizm . Obsługa idealna .

Beata i Zdzisłw Lewandowscy

Słupsk

Serdecznie polecam przyczepy kempingowe Wiórek.Bardzo solidna firma.Zakupiona przez nas przyczepa na wyjazdach spisała się na medal.Po pewnym czasie mieliśmy usterkę,która powstała z naszego powodu,zadzwoniliśmy wiec do firmy z problemem.Zostala nam udzielona pomoc,awaria została naprawiona przez firmę.Kontakt telefoniczny jak i osoby tam pracujące zasługują na 6.POLECAM

Ilona Dziatkowicz

Inowrocław

Bardzo miła i profesjonalna obsługa kupowałam przyczepę dając poprzednią w rozliczeniu otrzymałam wiele przydatnych akcesoriòw kempingowych w cenie przyczepy polecam szczerze!

Aleksandra Wesołowska

Poznań

Opinia Dominik Stalewski Hurra, mamy przyczepę kempingową. Spotkanie z profesjonalistami: Pan Jacek i jego pracownicy. Cierpliwie, szczegółowo wprowadzili mnie w niuanse odróżniające przyczepy aby dobrać taką, której funkcjonalność spełnia nasze oczekiwania. I tak się stało, po wybraniu przyczepy, jeszcze przed zapłaceniem dostałem szczegółowe szkolenie i sprawdzenie, czy wszystkie urządzenia są sprawne. Przyczepa była podłączona do mediów. Skorzystałem również z usługi transportu. I tutaj kolejna miał niespodzianka, przyczepa została dostarczona na czas . Pan Jacek ustawił przyczepę we wskazanym miejscu.Polecamy firmę Przyczepy Kempingowe WIÓREK. Pozdrawiam Pana Jacka jego Żonę oraz wszystkich pracowników za bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zachęcam wszystkich klientów aby wybierali właśnie to miejsce na zakup. Pozdrawiam Dominik.

Dominik Stalewski

Kiełcz

Pozdrawiamy serdecznie firmę Wiórek z Panem Jackiem na czele za miłe przyjęcie i oprowadzenie po swoich przyczepach .Jeszcze raz pozdrawiamy..

Zbigniew, Dorota Kucharscy

Polnica

Opinia Paweł DZIĘKUJĘ PANIE JACKU, BARDZO ZA WSZELKĄ OKAZANĄ MI POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Z zakupem dotarłem bz problemów do Pruszkowa. Życzę Panu wszystkiego dobrego i szczęścia w biznesie. Pozdrawiam też profesjonalną i piękną Panią "J" :). Paweł

Paweł

Pruszków

Opinia Kasia Dawid Komander Bardzo polecam to miejsce przyczepę którą mieliśmy wybraną była perfekcyjnie przygotowana, bardzo sympatyczni ludzie wszystko wytłumaczyli z uśmiechem na twarzy . Pozdrawiamy fachową obsługę i oczywiście Pana Jacka który jest przesympatycznym człowiekiem . Serdecznie polecamy Kasia i Dawid ze Śląska

Kasia Dawid Komander

Pszczyna

Opinia Magda i Łukasz Kupiliśmy przyczepę w 10.2018 roku. Jadąc do Wiórek mieliśmy wybranych kilka przyczep. Pani Julia (bardzo miła, kompetentna i sympatyczna osoba) odprowadziła nas po wszystkich wybranych i jeszcze kilku innych przyczepach6. Szukaliśmy przyczepy wygodnej dla 2 osób i dużego psa. Jej doradztwo sprawiło, że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami przyczepy Abbey Expression :-) Pan Jacek też nam bardzo w tym pomógł :-) Dziękujemy! Profesjonalna obsługa ekipy sprzedającej, ale również technicznej. Zostaliśmy przeszkoleni pod względem obsługi kuchenki, ogrzewania, obsługi toalety i rozstawiania przedsionka. Zawsze mogliśmy też liczyć na pomoc telefoniczną. I dostaliśmy jeszcze drobny upominek :-) Jak kiedyś będziemy wymieniać, to też we Wiórkach :-) A na wiosnę planujemy tam serwis naszej przyczepy :-) Pozdrawiamy Pana Jacka z Małżonką - sąsiedzi z pola kempingowego w Swornychgaciach!

Magda i Łukasz

Prądocin

Opinia Iwona i Andrzej Witamy serdecznie wszystkich „kempigowiczów” i tych, którzy zamierzają nimi zostać. Jeżeli macie takie plany to polecamy firmę „Przyczepy Kempingowe Wiórek”. Fachowa i miła obsługa, krótko mówiąc lub pisząc pełna profeska. W tym miejscu podziękowania dla Pana Jacka właściciela i Pani Julii. Oferta przyczep, którą nam przedstawiono była imponująca, natomiast wiedza na temat każdego modelu pomogła nam w szybkim podjęciu decyzji. Nabyliśmy przyczepę i spędziliśmy w niej wszystkie wolne od pracy noce i dnie tego lata. Było to dla nas nowe doświadczenie i przyznajemy bardzo ciekawe i miłe. Pozdrawiamy serdecznie Pana Jacka, Panią Julię i wszystkich „kempigowiczów”. P.S. Gdyby przytrafiła się Wam jakaś niespodzianka w trakcie użytkowania, to możecie liczyć na sprawną i szybką pomoc firmy. Tak było w naszym przypadku.

Iwona i Andrzej

Poznań

Opinia Dominik Magda Milena Chojnaccy wspaniała firma świetna obsługa rzetelność znajomość przepisów w doborze przyczepy pozdrawiam firmę wiórek przyczepy pozytywnie zaskoczony !!!!!

Dominik Magda Milena Chojnaccy

henrykowo

W tym roku zakupiłem przyczepę kempingową, z której jestem bardzo zadowolony. Byłem zaskoczony fachową, miłą i sprawną obsługą. Dziękuje Pani Julii za profesjonalne doradztwo. Przyczepa spełniła w całości moje oczekiwania. Polecam osobom zainteresowanym nabyciem przyczepy firmę Przyczepy Kempingowe Wiórek. Na pewno się nie zawiedziecie. Dodam jeszcze, że drobna stwierdzona usterka została w ramach gwarancji w porozumieniu z Panem Jackiem właścicielem firmy szybko i sprawnie usunięta. Pozdrawiam Andrzej

Andrzej

Poznań

Opinia Mariusz Maćkowiak Gorąco polecam świetna obsługa bardzo pomocni pracownicy w doborze przedsionka do mojej przyczepki.Zakupy szybko i w miłej atmosferze.POLECAM

Mariusz Maćkowiak

Puszczykowo

Opinia Jadwiga i Edward Po wstępnym rozeznaniu oferentów przyczep kempingowych na stronach internetowych zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy WIÓREK. Z kilkunastu oferowanych przyczep kempingowych zdecydowaliśmy się na przyczepę kempingową produkcji angielskiej. Na miejscu przeszliśmy szkolenie z obsługi przyczepy i wszystkich urzadzeń znajdujących się na wyposażeniu. Szkolenie przeprowadziła kompenetna i profesjonalna ekipa techniczna firmy WIÓREK. Nadmienić należy, iż bardzo ważnym jest zakup przyczepy z odpowiednim DMC i takowych instrukcji nam udzielono. Jeszcze tego samego dnia wróciliśmy z przyczepą do domu pokonując 400 km trasę. Pisząc te parę słów polecamy przyszłym "Caravaningowcom" możliwość dużego wyboru przyczep kempingowych, profesjonalnej obsługi technicznej jak i merytorycznej ze strony właściciela firmy WIÓREK.

Jadwiga i Edward

Sosnowiec

Zadowolony jestem z zakupu. Zapewnienia sprzedawcy co do sprawności potwierdziły się, a nieliczne uszkodzenia nie były tuszowane. OK

Ciupek Maciej

Jaworzno

Opinia Karolina i Krzysztof ⭐⭐⭐⭐⭐ Polecamy fachową i profesjonalną obsługę całej ekipy ( w szczególności Pani Julii i ekipie serwisowej jak widać na załączonym obrazku). Firma godna polecenia wszystkim fanom kempingowania i tym którzy dopiero zaczynają przygodę. Pozdrawiamy!!!

Karolina i Krzysztof

Niniew

Opinia Dorota i Krzysztof Sychta Dzień Dobry! Przesyłamy zdjęcia z naszego miejsca kempingowego. Wszystkie formalności związane z przerejestrowaniem przyczepy zakończyły się pomyślnie. Z przyczepy jesteśmy bardzo zadowoleni, jak i z obsługi przez Waszą Firmę. Pozdrawiamy cały zespół Przyczepy Kempingowe Wiórek i życzymy wielu pomyślnych interesów i klientów tak zadowolonych jak my. Pozdrowienia, Dorota i Krzysztof Sychta

Dorota i Krzysztof Sychta

Sierakowice

Zaufaliśmy pozytywnym opiniom o firmie Wiórek,no i nie zawiedliśmy sięJesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu przyczepy kepmingowej.Plany zakupowe były od zeszłego roku,ale decyzja została podjęta w cigu jednego dnia-rzut oka na strony internetowe/zależało nam żeby był duży wybór,blisko i fachowo bo byliśmy w tej dziedzinie laikami.Na drugi dzień wybraliśmy się za Poznń do miejscowości o tej samej nazwie co firma.Przemiła pani Julia wypytała nas o priorytety i na tej podstawie pokazała nam kilka przyczep.W ciagu godziny wybralimy przyczepęEkipa od razu przystąpiła do demonstracji działania mediów,inne drobne usterki usunięto od ręki.Byliśmy pod wrażeniem fachowości i uprzejmości załogi,przemili ludzie łącznie z szefem, z którym zamieniliśmy kilka zdań.Zrozumiałam,że dla dla tego mężczyzny to nie tylko biznes ,ale przede wszystkim pasja.Polecam wszystkim tą firmę bo oszczędza się czas na zbędne jeżdżenie-warto zaufać opiniom klientów ,ktorzy tu kupili przyczepę.

Mariola i Jan

Murowana Goślina

Opinia Lukasz Korytowski Przyczepa kupiona na jesień, pierwszy wyjazd z rodziną na majówkę zaliczony i bardzo udany. Sprzęt sprawił się znakomicie, już planujemy następne wypady. Załoga zajmująca się sprzedażą bardzo profesjonalnie podeszła do naszych oczekiwań, dowiedziałem się bardzo dużo. Zaczynamy naszą przygodę z caravaningiem i uczymy się wszystkiego już na naszej Adrii. Naprawdę polecam.

Lukasz Korytowski

Naglowice

Opinia Mirosław Sareło POLECAM !!!! Nim się zdecydowałem na kupno objeździłem wielu, którzy prowadzą tego typu działalność. Tu znalazłem swoje "szczęście". Fachowa i przyjazna obsługa, co nie u wszystkich jest oczywiste. Polecam z pełnym przekonaniem. Mirek

Mirosław Sareło

Ińsko

Opinia Irena I Franek Kupiliśmy 1 lutego przyczepe kempingowa SWIFT . BARDZO miła obsługa, przyczepy bardzo dobrze przygotowane do sprzedaży. Polecamy sprzedawcę naprawdę godny polecenia. Właściciela bardzo dziękujemy za fachową obsługę i rzetelne podejście do tematu.Jeatesmy zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym zakupem dobrego sprzętu. Pozdrawiamy

Irena I Franek

JELENIA GÓRA

Witam. Już kolejny raz skorzystaliśmy z usług "PRZYCZEPY KEMPINGOWE WIÓREK". Obsługa ,pełe profesjonalizm.Pan Jacek i pani Julia przemili ludzie .Pełne zangażowanie i pomoc przy wyborze przyczepy,doradzą ,podziela się swoim doświadzceniem .Bardzo dziękujemy i polecamy tym którzy chcą kupic fajną przyczepe .Na koniec transakcji bardzi miły gest od właścicieli ,upominek .Jeszcze radz dziękujemy i pozdrawiamy ,a na pewno do zobaczenia .

Basia i Sławek

Bojanowo

Opinia Aga i Łukasz Fachowa i profesjonalna obsługa, potrafiąca dobrze doradzić. Przyczepa przed kupnem jest sprawdzona i przyszykowana. Serdecznie i najmocniej dziękujemy za pomoc w wyborze. To był nasz pierwszy zakup, jeśli chodzi o przyczepę, lecz z całego serca możemy polecić ten punkt sprzedaży przyczep.

Aga i Łukasz

Mosina

Opinia Maciej Długo przekonywałem żonę do zakupu przyczepy, jak już się udało byliśmy w wielu miejscach, jednak po kilku oglądanych, nawet mi się odechciało :/ śmierdzące, brudne i nieudolnie naprawiane. W Wiórku szok wybór ogromny i jeszcze każda wręcz dopieszczona, a przede wszystkim czyste, pachnące i po pełnym serwisie - tego właśnie szukałem. Kupiliśmy Bailey Pageant Champagne - jesteśmy po pierwszym sezonie i jesteśmy super zadowoleni nie mówiąc o dzieciakach. Dodam jeszcze że nie obyło się bez przygód, gdzie zarysowałem bok przyczepy, jeden telefon wystarczył, a przyczepa znów wygląda jak nowa:) Szczerze polecam! pełen profesjonalizm i full serwis i o to chodziło! A nam związany z przyczepą pozostaje tylko jeden przyjemny problem : gdzie by tu pojechać tym razem? :)

Maciej

Wlkp

Opinia ALEKSANDRA I KAROL ORŁOWSCY WŁAŚNIE ZAKUPILIŚMY W FIRMIE PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ O KTÓREJ MARZYLIŚMY. BEZ JAKICHKOLWIEK ZAKŁAMAŃ STWIERDZAMY ŻE PAN JACEK Z MAŁŻONKA WYBRALI SWOJA FIRME ZGODNIE ZE SWOIM NIEMAL POWOŁANIEM))) UŚMIECH DLA NICH ZA GOŚCINNOŚĆ , KONKRETY,SERDECZNOŚĆ I PROFESJONALIZM ORAZ ZA PANIĄ ELŻBIETE PEŁNĄ ZAANGAŻOWANIA PRZEMIŁĄ ATMOSFERE . NIE MOZNA ZAPOMNIEC O POZOSTAŁYCH PRACOWNIKACH... PRADA JEST ŻE WSZYSCY BARDZO ZABIEGAJA O ZADOWOLENIE KLIENTA I CO NIEZWYKŁE MAJĄ PEŁNĄ WIEDZĘ SWOJE WYSIŁKI PRZEKŁADAJA NA EFEKTY . ZOSTALIŚMY BARDZO DOBRZE POINFORMOWANI-UGOSZCZENI I PRÓCZ ZAKUPU WYSZLIŚMY Z UPOMONKIEM... UŚMIECH I PODZIĘKOWANIE ZA TAK MIŁE PRZYJĘCIE ,OBSŁUGĘ I SFINALIZOWANIE NASZEJ JUŻ ADRII.... ŻYCZYMY WSZYSTKIM TAKICH ZAKUPÓW I TAKIEJ FIRMU-POLECAMY Z WIELKIM PRZEKONANIEM ŻE INNI TEŻ TAK ODBIORĄ FIRME ,,PRZYCZEPY KEMPINGOWE WIÓREK. Z PEWNOŚĆIĄ KOLEJNY NASZ ZAKUP BĘDZIE W TEJ FIRMIE. A.K.ORŁOWSCY. NORWEGIA

ALEKSANDRA I KAROL ORŁOWSCY

NORWEGIA-KONGSVINGER

Jeżeli planujesz kupno przyczepy campingowej szczerze polecamy! Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, pomoc. Wszystko bez pośpiechu w miłej atmosferze. Nawet jeśli nie dokonasz zakupu, zostaniesz dobrze potraktowany i poczęstowany ciepłą herbatą lub kawą i poświęcą Ci czas na rozmowę. Polecamy!!! Danusia i Andrzej z Wałbrzycha

Danusia i Andrzej Wawrzyniak

Wałbrzych

Opinia Iwona i Roman Jak już jest się w zasięgu wzroku Pani Eli to bez przyczepy się nie wyjedzie. Bodaj by trzeba było zajrzeć gdzie, diabeł schował młode to " ależ proszę nie ma problemu" iiii nie ma się do czego przyczepić. Do zakupu przyczepy podchodziliśmy 2 lata. Dziesiątki odwiedzanych miejsc w odległości 10,20 ... km, ale gnaliśmy 300 km, gdyż profesjonalizm osób, którzy to tworzą to ostatnio bardzo rzadko spotykane zjawisko. Nie ważne, że pada, że aura nie taka ... kawka i miła pogawędka to rekompensata. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Ps; A co do przyczepy to marzenie się spełniło. Pachnąca, czyściutka jak spod igły.

Iwona i Roman

Nowa Wieś Malborska

Dodaj własną opinię


Copyright © All rights reserved. Project by Born4Code