Znajdź przyczepę
najlepszą dla Ciebie

O firmie

W przyczepach kempingowych specjalizujemy się już prawie 15 lat! W naszym asortymencie znajdziecie prawie wszystkie dostępne marki przyczep kempingowych angielskich, niemieckich czy holenderskich. Posiadamy latami gromadzoną wiedzę o każdej z nich. Sami jesteśmy wielkimi fanami karawaningu i aktywnymi podróżnikami. Zwiedziliśmy przyczepą kempingową bądź kamperem nie tylko wiele pięknych miejsc w Polsce (Bieszczady, Mazury, Puszczę Białowieską, Pomorze, Suwalszczyznę, Bory Tucholskie, Pojezierze Lubuskie, Kaszuby), ale także sporo zagranicy. Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, czy adresami sprawdzonych miejscówek kempingowych. Nasza firma tętni życiem. Przyczepy kempingowe oraz zabytkowe auta z czasów PRL są częstym tłem sesji fotograficznych. W weekendy w sezonie letnim organizujemy grilla dla odwiedzających nas klientów, a także pokazy live-cooking w przyczepie kempingowej czy kamperze. W jesienno-zimowe dni chętnie uraczymy Was rozgrzewającą zupką czy grzanym winem.


W ofercie posiadamy najlepsze używane przyczepy kempingowe na sprzedaż. Zobacz jaka przyczepa campingowa będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź ofertę naszych przyczep kempingowych TUTAJ

U NAS ZNAJDZIESZ:

  • dwa duże place z ponad 100 zarejestrowanymi i ubezpieczonymi przyczepami kempingowymi w stałej ofercie;
  • duża różnorodność modeli, standardów przyczep i kategorii cenowych;
  • dwa doświadczone zespoły pracowników, z których jeden doradza w kwestii wyboru i finalizuje transakcję, a drugi przeprowadza test urządzeń i pełen instruktaż;
  • różne modele rozliczeń (gotówka, przelew, zaliczka + długoterminowa rezerwacja, raty);
  • transport zakupionej przyczepy kempingowej na dedykowane miejsce postoju (w promieniu 50 km od Poznania- GRATIS)
  • ponadto do każdego zakupu – firmowy PREZENT niespodzianka :)Nasz zespół

Jacek

Jacek

Z pozoru nieco szorstki i konkretny, ale zawsze się z nim dogadacie ;). Prywatnie-miłośnik starych pojazdów rodem z PRL-u oraz polskiego i brytyjskiego rocka. Jeśli zechcecie u nas zobaczyć model "Niewiadówki” sprzed N126-, czyli ROMI-23 z 1971 roku, na pewno chętnie poświęci Wam czas.

Ela

Ela

Zawsze radosna i uśmiechnięta opiekunka tzw. „Górnego placu”. W wolnych chwilach pielęgnuje swój położony po sąsiedzku, zachwycający ogród. Piecze najlepszy sernik na świecie! Przyjeżdżajcie - może akurat uda Wam się spróbować ;)

Julia

Julia

Przesympatyczna i pracowita jak mróweczka. Zawsze na posterunku! W każdej chwili można liczyć na jej fachową wiedzę i poradę. Na tzw. „Dolnym placu” czeka na Was z uśmiechem i dobrą kawą. Zadba też o wszelkie formalności związane z zakupem.

Copyright © All rights reserved. Project by Born4Code